#1 27-8-2010 09:15:02

 Inactive

Administrator

13391932
Zarejestrowany: 26-8-2010
Posty: 34
Punktów :   
Ulubiony minion: Splodge

Pokój serwerów

Ta strona umożliwia nam przyłączenie się do jakiegoś serwera, jak i daje nam cenne informacje.
Teraz opiszę myślę że najbardziej niezrozumiałe miejsce w grze(oprócz samej gry)

http://img833.imageshack.us/img833/7094/xzvxzvxcvzxc.png
1. Tym przyciskiem wracamy do poprzedniej strony
2. Tym przyciskiem tworzymy własną grę/serwer
3. Tu widzimy ile ludzi jest online(nawet ci którzy teraz grają)
4. Tu widzimy ile jest prowadzonych gier
5. Tu widzimy tak zwane Reliability Ranking. Pasek zwiększa sie im więcej gramy i zmniejsza się im więcej wychodzimy z trwających gier. Dodatkowo myślę że osoby z Poor nie będą widzieć serwerów założonych przez osobe z Pro, dlatego warto się starać o jak najwyższy wskaźnik.
6. To puste pole na informacje o serwerze
7a. 3/8 - pierwsza liczba zależy od ilości aktualnych graczy, a druga od ilości miejsca
7b. Tu widzimy jaki Reliability Ranking ma założyciel serwera
7c. Tu widzimy nazwę serwera
7d. Tu widzimy tryb gry
7e. Po kliknięciu, z lewej strony wyświetla się lista, kto jest teraz na serwerze
7f. Po kliknięciu na ten przycisk dołączamy do pokoju
8. To przycisk pokazujący instrukcje po angielsku i jeśli znasz choć trochę ang.(jak ja bo zrozumiałem z niej wszystko) to możesz ją przeczytać
9. Jest to dość ważny przycisk który zmienia tylko naszą jakoś grafiki. Jeśli masz lagi to zmień tą opcje na najniższą. Może coś pomoże...
10. Tutaj ustawiamy dźwięk

PS: Specjalnie dla ciebie zmieniłem pkt 8


Splodge>Doc>Stinger>Basher>Shouty

Offline

 

#2 27-8-2010 09:27:15

AdiGM

Moderator

Zarejestrowany: 26-8-2010
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiony minion: MASZ TO WYPELNIC ADI!!!

Re: Pokój serwerów

8 to instrukcja wiemy ale ta instrukcja po angielskuwiec nie warto jej spoglodac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etnologia-uni-wroc.pun.pl www.swordclan.pun.pl www.wse.pun.pl www.farmacja2011lublin.pun.pl www.7ds.pun.pl